שלום, אורח
אימייל : סיסמה: זכור אותי

נושא: ההורים תמיד רבים

ההורים תמיד רבים לפני 1 שנה 4 חודשים #1

היי עינת
ההורים שלי תמיד רבים
הם היו רבים מאז שאני זוכרת את עצמי.
היום אני בת 20 ואני חושבת שזה מאוד השפיע על האופי שלי
אין לי אופציה לגור במקום אחר אז זה רק להישאר ולהתמודד עם הריבים
אני מוצאת את עצמי רבה עם חבר שלי באותו אופן שההורים שלי רבים
על דברים שטותיים כלכך שיכולים לפרק את הזוגיות שלנו אבל למזלי יש לי בן זוג מקסים שנלחם עליי
אמא שלי אומרת לאבא שלי שהוא רוצה רק סקס ואני אומרת את זה לחבר שלי בזמן ריבים למרות שבתוך תוכי אני יודעת שהוא אוהב אותי באמת
בנוסף ההורים שלמ מאוד חסרי ביטחון ביישנים שתיהם לא עובדים ואין להם תחביבים וגם אני כזאת חוץ מזה שאני עובדת .
אמא שלי עושה תמיד פרצופים על דברים שטותיים וגם אני
כפי ששמת לב לקחתי את ההתנהגות שלהם לאופי שלי ואני ממש רוצה לתקן את זה
מה את חושבת שכדאי לי לעשות איך אני יכולה לעזור לעצמי ?
איך אני לא הופכת להיות כמותם?
איך אני מונעת מעצמי להרוס לי את החיים ואת הזוגיות?
יש להתחבר כדי להגיב.

ההורים תמיד רבים לפני 1 שנה 3 חודשים #2

שלום לך,
מתנצלת על העיכוב בתשובה.

אני מבינה שבולטים לך מאד המקומות שבהם את דומה להורייך - מגיבה כמוהם, מתנהגת כמוהם, למרות שזה מפריע לך. לצערנו, הרבה פעמים דברים שהפנמנו, שבים ועולים גם אם אנחנו לא רוצים זאת. כלומר למרות שאת מודעת לזה וזה מפריע לך, זה עדיין מתקיים.

עם זאת, את שונה מהורייך בכך שחשוב לך שיהיה אחרת. חשוב לך להצליח להתמודד עם ההפנמות האלה, וזה מאד משמעותי. הדרך לכך היא טיפול רגשי. הטיפול יאפשר לך להתבונן יחד עם מישהו מקצועי על מה שמתרחש - תחושות, רגשות, מחשבות, התנהגויות. להבין את המקור להם, ולבחון כיצד אפשר לייצר משהו אחר. זה נפלא שהחבר שלך סובלני ולא מוותר. ואפשר שגם הוא יהיה חלק מהתהליך אם תרצי בכך.

את יכולה לפנות לטיפול דרך כמה אפשרויות - באופן פרטי או דרך קופת החולים אליה את שייכת. לשם כך צריך להתקשר לקופת החולים ולברר לגבי מטפלים באזור המגורים שלך, או מרפאות של הקופה בהן יש טיפול פסיכולוגי.

עינת
יש להתחבר כדי להגיב.
Time to create page: 0.105 seconds