שלום, אורח
אימייל : סיסמה: זכור אותי

נושא: אנורקסיה

אנורקסיה לפני 1 חודש 3 שבועות #1

אני חושבת על אוכל 24/7 אני אוכלת המון אבל בולעת רק קצת ממנו ואחרי זה מרגישה אשמה, כי קשה ךי מאןד לוותר על הטעם הטעים ומצד שני רוצה להרזות .. מבחינתי אנורקסית זה יפה וזה מה שבאלי להיות אבל זה נקרא הפרעת אכילה
יש להתחבר כדי להגיב.

אנורקסיה לפני 1 חודש 1 שבוע #2

שלום לך,
את מתארת את המורכבות שבה נמצאים אנשים המתמודדים עם הפרעת אכילה: מצד אחד יש רצון להמשיך ולרזות, זה נותן הרבה סיפוק. ומצד שני מדובר בהתמודדות קשה – הרבה עיסוק ומחשבות על אוכל לאורך היום, רצון לאכול ומצד שני תחושות קשות סביב האכילה.

העיסוק המתמיד בנושא האכילה, וכן צמצום האכילה והירידה במשקל, עשויים לפגוע בהמשך גם בתפקוד. כלומר תפקוד לימודי או תפקוד בעבודה. שכן הראש עסוק כל הזמן במחשבות בלתי פוסקות, והאכילה המצומצמת פוגעת בכוחות. ועם הזמן, מגלים שגם קשה מאד לעשות שינוי.

לכן, אני רוצה להציע לך לפנות לטיפול רגשי באזור מגורייך וכן לליווי של דיאטנית המתמחה בהפרעות אכילה. בעזרת הטיפול תוכלי להבין מדוע עולות המחשבות האלה ואיך אפשר להתמודד איתן, וכן איך תוכלי להרגיש טוב עם עצמך גם ללא דפוסים בעייתיים של הפרעת אכילה. ובעזרת הליווי הדיאטני תוכלי לחזור ולאכול באופן שיעצור את ההדרדרות וישמור על הבריאות שלך, וכן יאפשר לך לשוב ולהנות מהטעם כפי שחשוב לך, מבלי לחוש בתחושות קשות של אשמה.

עינת
יש להתחבר כדי להגיב.
Time to create page: 0.129 seconds