שלום, אורח
אימייל : סיסמה: זכור אותי

נושא: קשר בעיה עם ההורה

קשר בעיה עם ההורה לפני 3 חודשים 3 שבועות #1

אז היי,
לי קוראים עומר(שם בדוי) ויש לי בעיה עם ההורה שלי והייתי רוצה לפתור אותה.
הבעיות שלי עם אבי התחילו לפני המון שנים וזה התגבר והתגבר.
לפני כמה ימים לי ולאבי היה ריב לא פשוט... לא דיברנו שבוע ורק היום הוצאנו את הכלב כדאי שנדבר.
הצד שלי: הבעיה שלי זה שכבר הוא הטיש אותי עם כל המריבות שלי אתו. וכבר אני חושב שכבר הוא רק אבא שלי כתפקיד לדוגמה: אבא שקונה אוכל דואג לבית וכזה. וזה קשה לי כי הוא כל הזמן אומר שהוא מנסה לעשות משהו לטובתי אבל לא מצליח לו, ואני אפילו לא שם לב שהוא מנסה לעשות כי כל פעם שהוא מנסה זה היה הולך לריב. וזה מטיש. עוד בעיה שיש לי אתו זה שכל הזמן רק אני יוזם את השיחות שנדבר ונפתור את הבעיה . וזה נראה לי מהצד שהוא לא רוצה בכלל לעזור לקשר שלנו, וגם עם כל הבעיות שיש לנו אני לא רואה אותו עד ארבע ואז כשהוא בא הבייתה הוא שותה קפה איזה 15 דקות ואז יושן עד 7 וב7 הוא צריך ללכת לעבודה.
אני לא אומר שזה לא טוב והוא מרוויח יפה מאוד אבל זה לא תורם כל כך לקשר שלנו ביחד. כי אז יוצא מצב שאני כמעט לא פוגש אותו ומדבר אתו, ועם אנחנו כבר נפגשים אז אנחנו רבים.
בריב היום, זה היה ריב קצת אחר. לאחר 3 ימים אבי החליט שהוא רוצה לדבר איתי על מה שהיה בריב הקודם, ואז בגלל ששנינו פתחנו את מה שהיה בריב אז זה הוביל לעוד ריב ואז בכלל לא דיברנו אחד עם השני. ובנקודה הזאת אני החלטתי לראות עם הוא באמת ירצה לפתור את זה באמת. אז היום הוא רצה לדבר איתי(אמא שלי אמרה לו לדבר איתי והיא אמרה לי לדבר אתו) ודיברנו ואז הוא אמר לי שהוא קצת הרגיש קנאה שדוד שלי ובן דוד שלי התחבקו כזה בקידוש ואני והוא לא אז אמרתי לו שגם אני מרגיש קנאה שהאבות של חברים שלי מתחבקים ואשכרה ממש אוהבים אחד את השני. וקיצר זה היה לי ולו מאוד קשה.

אני יודע שבכל ריב שני הצדדים לא בסדר... אני יודע שאני מתעצבן יותר מדי מבר לפעמים. אבל גם הוא מתעצבן מהר ולא יודע לנהל שיחות. וקשה לי אתו.

יש לך כמה טיפים בשבילי???
עריכה אחרונה: לפני 3 חודשים 3 שבועות מאת עומר.
יש להתחבר כדי להגיב.
Time to create page: 0.144 seconds