שלום, אורח
אימייל : סיסמה: זכור אותי

נושא: בולמוסים והפרעות אכילה

בולמוסים והפרעות אכילה לפני 1 שנה 10 חודשים #1

היי עינת שמי אוריה
אני בת 26 גובה 1.70 ושוקלת היום 60\61 קילו
כל חיי הייתי רזה. אין מאחוריי סיפור של לעג או לחץ חברתי
תמיד הייתי אדם רציונלי ומציאותי. אני מתאמנת מגיל מאוד צעיר ואוכלת מסודר מאז שהגנים "הטובים" שלי הפסיקו לעבוד.
בערך עד גיל 22 שקלתי 50 קילו. הייתי דוגמנית במשך הרבה שנים ועד לאותו גיל מעולם לא התעסקתי בדיאטה. התאמנתי בשביל הכיף ואכלתי מה שרציתי.
עם השנים כשראיתי את המשקל עולה ועולה הבנתי שאני כנראה מתבגרת ועליי להתחיל לאכול באופן בריא כדי לשמור על המשקל שכל כך אהבתי לראות.
ומאז גיל 22 עד היום אני שומרת ואוכלת באופן מאוזן ובריא ואולי מדי פעם ארוחות מותרות וחריגות.
השנה האחרונה הייתי לצערי הקשה בחיי.
חוויתי דברים לא הכי נעימים במערכות יחסים, חברות טובות שעזבו, עסק שלא מתפקד כל כך.... ואז.. התקפי אכילה בלילה.
חשוב לציין שאני לעצמי אישה עם עקרונות מאוד חזקים, ברגע שהחלטתי על משהו או על דיאטה אז אני לא סוטה מהמסלול, ואם החלטתי שאני אוכלת עכשיו שוקולד קטן וזהו אז אני אוכלת שוקולד קטן ופה זה נגמר.
רק שחצי שנה האחרונה התחלתי לאכול בלילות גם אחרי ששמרתי תזונה נכונה לאורך כל היום!
גם אחרי שהייתי שעה וחצי בחדר כושר!
היום בעיקר מה שמעסיק אותי במהלך היום זו הדיאטה.
בוקר צהרים ולילה דיאטה
הבולמוסי אכילה שלי (ואני אציין שאני לא מקיאה) לא חולפים.
מנובמבר עד לרגע הזה אני כל לילה מוצאת את עצמי בהתקפי אכילה
זה הגיע למצב של דיאטות קיצוניות ותפריטים שאני מחליפה עד כדי כך שאני מפרנסת את עצמי רק בשביל קניות בסופר ותערפי חדר כושר.
ברור לי שזה התקפי אכילה כי אני עושה את זה רק כאשר אני לבד – מהבושה, מהכמות, מהמהירות שבה אני אוכלת
ואז מתחילים רגשי אשמה והופ.. שוב אכילה
פעם אם ידעתי שבעוד חודש יש אירוע חשוב או שאני טסה לחול הייתי מדרבנת את עצמי ולא סוטה מהמסלול לשנייה, היום רק בגלל שאני יודעת שיש אירוע בעוד חודש אני לא מפסיקה עם ההתקפים
ברור לי שזה ממצב נפשי
אבל אני ממש מתוסכלת ומיואשת
אשמח לעזרה ממך.
יש להתחבר כדי להגיב.
Time to create page: 0.104 seconds